Inne

Organizujemy również wyjazdy i bilety na inne wydarzenia sportowe.

Organizujemy również wyjazdy i bilety na inne wydarzenia sportowe tj. skoki narciarskie, rajdy samochodowe, mecze siatkówki, piłka ręczna itp. Wystarczy skontaktować się z naszym doradcą poprzez formularz lub zadzwonić. Nasz doradca przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie oraz pomoże dopełnić niezbędnych formalności.


Super Bowl LII – 4 lutego 2018

Super Bowl to coroczny amerykański mecz pomiędzy zwycięzcami dwóch konferencji NFL: National Football Conference i American Football Conference. Super Bowl jest tradycyjnie rozgrywany w pierwszą niedzielę lutego, znaną jako Super Sunday. Jak można sobie wyobrazić, bilety Super Bowl są bardzo popularne każdego roku i mogą być niełatwe do zdobycia dla europejskich entuzjastów, ponieważ wydarzenie jest tak niewiarygodnie popularne wśród fanów futbolu amerykańskiego.

O Super Bowl

Super Bowl to nie tylko wydarzenie futbolowe. W niedzielę Super Bowl cały kraj praktycznie przestaje istnieć: duże grupy ludzi zbierają się, aby konsumować ogromne ilości żywności – głównie pizzy. Sklepy i firmy są opuszczone. Wielu uważa, że ​​Super Bowl jest świętem publicznym, a ulice są dosłownie opuszczone podczas gry. Wielu fanów futbolu amerykańskiego ogląda Super Bowl w telewizji. Co ciekawe, bardzo drogie reklamy pokazywane podczas przerw są tak samo rozmawiające, jak sama gra, a niektóre reklamy kosztują aż 4 miliony dolarów.

Są też szczęśliwcy, którym uda się zdobyć bilety na Super Bowl. Nie tylko oglądają samą rozgrywkę, ale także mogą cieszyć się słynną rozrywką połowową, gdy światowej sławy muzycy potraktują publiczność na mini-koncercie. Gwiazdy światowe, w tym Madonna, Prince, The Who i The Rolling Stones, pojawiły się przed entuzjastycznie nastawioną publicznością.

Zespoły, których oczekiwania są wysokie, to Pittsburgh Steelers, San Francisco 49ers i Dallas Cowboys, ale wszystko może się zdarzyć w futbolu amerykańskim. Nie ma ulubionych drużyn, które wygrywają, co często ma miejsce w europejskich rozgrywkach piłkarskich. US Bank Stadium, Minneapolis w Minnesocie będzie gospodarzem Super Bowl LII 4 lutego 2018.